Tag: David Baldacci

Boekrecensie | De Voltooiing – David Baldacci

Geplaatst op 13 juli 2015 door Jessica in Boeken
Boekrecensie | De Voltooiing – David Baldacci

Een prachtaanbod “Voor fans van The Hobbit en The Hunger Games,” las ik in de mail van A.W. Bruna waarin ze vroegen of ik mee wilde doen aan de blogtour rondom het boek De Voltooiing (oorspronkelijke titel: The Finisher) van David Baldacci. The Hobbit heb ik nooit gelezen, maar wel gezien en vond ik erg leuk. […]