Publisher: A.W. Bruna Uitgevers

Boekrecensie | Vallen en Opstaan – Sarah Turner

Geplaatst op 22 september 2022 door Jessica in Boeken
Boekrecensie | Vallen en Opstaan – Sarah Turner

Confetti! Deze zomer werd er een fantastisch pakketje bij mij bezorgd. Het bevatte megaveel confetti, just fucking good wine (ik vloek niet, zo heet het echt!) en een boek getiteld Vallen en Opstaan, geschreven door Sarah Turner (bedankt uitgeverij A.W. Bruna!). Ik had de flaptekst al eerder gelezen en dit maakte direct nieuwsgierig. Dit boek wilde […]

Boekrecensie | Bijna echt gebeurd – Liane Moriarty

Geplaatst op 20 april 2017 door Jessica in Boeken
Boekrecensie | Bijna echt gebeurd – Liane Moriarty

Bijna echt gebeurd Na Het geheim van mijn man en Grote kleine leugens, komt A.W. Bruna Uitgevers nu met Liane Moriarty’s Bijna echt gebeurd. Hoewel ik bij haar eerste twee boeken moeite had om erin te komen, blijven haar boeken mij toch trekken. Haar verhalen zijn namelijk altijd heel erg goed uitgewerkt. Ze maakt je nieuwsgierig, […]

Boekrecensie | Grote kleine leugens – Liane Moriarty

Geplaatst op 9 juni 2016 door Jessica in Boeken
Boekrecensie | Grote kleine leugens – Liane Moriarty

Grote kleine leugens In mijn recensie van Het geheim van mijn man zei ik het al: Big Little Lies stond al op mijn lijstje en daarom besloot ik het toen net in Nederlands uitgegeven Het geheim van mijn man te gaan lezen. Nu is dan eindelijk Big Little Lies vertaald naar het Nederlands en kan ik eindelijk […]

Boekrecensie | Vuurpreek – Francesca Haig

Geplaatst op 21 oktober 2015 door Jessica in Boeken
Boekrecensie | Vuurpreek – Francesca Haig

Blogtour Toen ik dit boek in de najaarscatalogus zag staan van A.W. Bruna heb ik – toen ik in gesprek was met de voormalige stagiair – direct aangegeven dat als er een blogtour zou komen van dit boek, ik heel graag mee zou willen doen. Het boek leek mij dus echt ontzettend leuk toe. Het idee […]

Boekrecensie | Het geheim van mijn man – Liane Moriarty

Geplaatst op 8 oktober 2015 door Jessica in Boeken
Boekrecensie | Het geheim van mijn man – Liane Moriarty

Blogtour De flaptekst wekte mijn interesse, en ook het feit dat ik op The Book Depository recentelijk een ander boek van Moriarty op mijn wishlist had gezet doordat het mij aansprak, zorgde ervoor dat ik vol enthousiasme ja zei op de vraag of ik mee wilde doen aan de blogtour van Het geheim van mijn man. […]

Boekrecensie | De Voltooiing – David Baldacci

Geplaatst op 13 juli 2015 door Jessica in Boeken
Boekrecensie | De Voltooiing – David Baldacci

Een prachtaanbod “Voor fans van The Hobbit en The Hunger Games,” las ik in de mail van A.W. Bruna waarin ze vroegen of ik mee wilde doen aan de blogtour rondom het boek De Voltooiing (oorspronkelijke titel: The Finisher) van David Baldacci. The Hobbit heb ik nooit gelezen, maar wel gezien en vond ik erg leuk. […]

Boekrecensie | Wat ik nooit eerder heb gezegd – Celeste Ng

Geplaatst op 22 juni 2015 door Jessica in Boeken
Boekrecensie | Wat ik nooit eerder heb gezegd – Celeste Ng

Nieuwsgierigheid gewekt Wat ik nooit eerder heb gezegd van Celeste Ng is een boek dat ik in de boekhandel straal voorbij zou zijn gelopen. Maar doordat nu zo specifiek de aandacht erop werd gevestigd doordat ik van A.W. Bruna Uitgevers de vraag kreeg of ik het boek voor publicatie wilde lezen, ben ik gaan kijken waar […]